O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  Firma Zdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o. vznikla privatizací státního podniku s dlouholetou tradicí STROJOBAL Hradec Králové a jeho pozdějším oddělením od firmy "Výroba potravinářských strojů Hradec Králové" - majiteli se podařilo získat výrobní areál bývalého státního podniku a firma tak mohla v Letohradě - Kunčicích navázat na dlouholetou tradici kvalitní výroby v tomto objektu. Od 1. 2. 2001 je soukromou firmou s názvem Zdeněk Maixner - ANTIKOR a majitelem firmy pan Zdeněk Maixner.Začátky firmy sahají až do roku 1938, kdy firma prováděla opravy strojů pro mlékárny a potravinářský průmysl. Od jejího vzniku prošla různými proměnami - co se názvu týče.Zabýváme se zpracováním nerezové oceli se zaměřením na zakázkovou výrobu a již v současné době doplňujeme program mimo původní obor, tj. i o výrobky z obvyklých ocelí a dalších materiálů.
Těžištěm výroby jsou nerezová zařízení pro potravinářský průmysl především mlékárny, sýrárny, výrobny uzenin, pivovary a stravovací provozy. Mezi důležité součásti výrobního programu firmy patří atypická nerezová zařízení pro všechny oblasti průmyslu a obchodu. Tuto oblast výrobního programu realizujeme na základě dodané, tak námi zpracované dokumentace přizpůsobené potřebám zákazníka.
 

Našim prvořadým cílem je uspokojit stále rostoucí potřeby našich zákazníků a neustále zvyšovat technickou dokonalost a kvalitu naší produkce. 

Z tohoto důvodu jsme také prošli certifikací systémem managementu 

ISO 9001:2015, IATF 16949:2016.

V roce 2005 došlo k rozšíření výrobního programu o výrobu točených dílů na CNC strojích do ∅65mm. - KIA SKT15LMS, SKT21LMS, jednoúčelový stroj, vertikální obráběcí centrum IKG. Výroba  pro automobilový průmysl je hlavně směrována na dělení a obrábění tyčí pro firmu BOSCH DIESEL s.r.o. Jihlava.

 

 

Kontakt

Zdeněk Maixner - ANTIKOR s.r.o
Kunčice 26
Letohrad
561 51

Kunčice 26

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode